O nas

Mennica Bydgoska to firma zajmująca się obrotem metalami szlachetnymi na terenie całej Europy. Staramy się Państwu zapewnić największą ofertę produktów w najkorzystniejszych cenach. Naszym celem jest zadowolenie Klientów, którym zapewniamy kompleksową i sprawną obsługę.. Prowadzimy działalność w sposób przejrzysty i zgodny z najwyższymi standardami i zasadami partnerstwa biznesowego. Motorem rozwoju Mennicy Bydgoskiej jest jakość obsługi, kompleksowość oferty asortymentowej oraz konkurencyjne ceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę i najwyższą jakość produktów.

Z przyjemnością współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak i z klientami indywidualnymi. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Zamów biżuterię online i odbierz w sklepie jubilerskim ul. Fordońska 353 w Bydgoszczy.

Dlaczego my?

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem

Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów, dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganną reputacją. Możemy pochwalić się setkami pozytywnych komentarzy na nasz temat.

Posiadamy niezwykle szeroką ofertę

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne nowości, aby zapewnić jeszcze większy wybór.

Oferujemy najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach

Pracują dla nas najlepsi złotnicy dzięki temu możemy zapewnić najlepszą jakość w najlepszych cenach. Jeśli znajdziesz taki sam produkt w niższej cenie zaoferujemy odpowiedni rabat.

Gwarantujemy bezpieczne zakupy

Otrzymujesz od Nas 12 miesięcy Gwarancji na wszystkie produkty, w ramach której możesz reklamować produkty posiadające wadę ukrytą.

Eleganckie pudełko gratis

Każdy produkt pakujemy w eleganckie pudełko.

Dostępność produktów

Oferujemy produkty które mamy na stanie i ich wyysłka nastepuje do 48 h. od czasu zaksięgowania wpłaty.

Legalny zakup

Każdy nasz produkt posiada metkę jubilerską oraz dołączony jest paragon fiskalny lub faktura.